W lutym i marcu na hali sportowej przy Zespole Szkół nr 2 w Lubartowie odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Halowej Piłce Nożnej Chłopców. Do turnieju zgłosiło się 17 zespołów klasowych – 10 z liceum, 5 z technikum oraz 2 z gimnazjum. Mistrzostwa rozgrywane były systemem „play off”.

Po rozegraniu eliminacji, do półfinałów awansowały zespoły z klas III AF, III T, II T, III PS.

Półfinał 1: III AF – III PS 0 : 0 k. 2-1

Półfinał 2: II T – III T 0 : 0 k. 4-3

Mecz o III miejsce: III PS – III T 3 : 0

Mecz o I miejsce: III AF – II T 0 : 3

Po rozegraniu wszystkich spotkań wyłoniono zwycięzcę mistrzostw, którym została klasa II T.

Końcowa kolejność: 1. II T 2. III AF 3. III PS 4. III T

Mistrzostwa, jak co roku, cieszyły się dużym zainteresowaniem, o czym świadczy liczba zgłaszających się klas. Pokazuje to też jak bardzo popularna jest piłka nożna w naszej szkole. Gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz zachęcamy do kontynuowania przygody z grą w „nogę”.

Skład II T – Zbiciak Dawid, Zakaszewski Adrian, Jakubczak Dawid, Duda Szymon, Dyjak Krystian, Jankowski Kacper, Józwiak Hubert, Grądek Michał.

Organizatorem turnieju oraz głównym sędzią był Łukasz Iwanek.