Ruszają zapisy na kursy 2018/2019 Lokalnej Akademii Cisco.

1. Kurs podstawowy IT Essentials: PC Hardware and Software (dla osób rozpoczynających przygodę z Cisco).

2. Kurs zaawansowany CCNA1 R&S: Introduction to Networks (dla osób posiadających certyfikat ‘IT Essentials’).

Szczegółowe info. o każdym ww. kursie TUTAJ.

Aby zapisać się na wybrany kurs należy wysłać wiadomość na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W treści podaj imię, nazwisko, klasę oraz nazwę/nazwy kursów, w których chcesz wziąć udział.

UWAGA! Liczba miejsc ograniczona, liczy się kolejność wysłania maila zgłoszeniowego. Listy osób zakwalifikowanych zostaną wywieszone na początku tygodnia przy pracowni 201.

We wtorek 12 czerwca 2018 roku miały miejsce ostatnie w tym roku szkolnym egzaminy końcowe FINAL. Egzaminy te odbywały się przy komputerach i zawierały zarówno pytania teoretyczne jak i część symulacyjną wymagającą wykonania pewnych czynności konfiguracyjnych. Były podsumowaniem trwających prawie 9 miesięcy zajęć pozalekcyjnych, w których uczestniczyli chętni uczniowie naszej szkoły.

Lokalna Akademia Cisco (Cisco Networking Academy) działająca w naszej szkole to laboratorium sieci komputerowych, które realizuje swoje zadania w ramach programu Cisco Networking Academy (CNA). 17 stycznia 2018, w ramach kursów: ITE, CCNA1, CCNA2 odbyły się kolejne w historii naszej Akademii obowiązkowe, teoretyczne (chapters exam) oraz praktyczne (skills exam) egzaminy weryfikujące wiedzą oraz umiejętności uczniów.

Ruszają zapisy dla uczniów Technikum na kursy Lokalnej Akademii Cisco działającej w naszej szkole.

1. Kurs podstawowy IT Essentials: PC Hardware and Software (dla osób rozpoczynających przygodę z certyfikacją Cisco).

2. Zaawansowany CCNA R&S: Introduction to Networks (dla osób posiadających certyfikat ITE Essentials).

3. Zaawansowany CCNA2 (dla posiadaczy ITE, CCNA R&S).