Ruszają zapisy dla uczniów Technikum na kursy Lokalnej Akademii Cisco działającej w naszej szkole.

1. Kurs podstawowy IT Essentials: PC Hardware and Software (dla osób rozpoczynających przygodę z certyfikacją Cisco).

2. Zaawansowany CCNA R&S: Introduction to Networks (dla osób posiadających certyfikat ITE Essentials).

3. Zaawansowany CCNA2 (dla posiadaczy ITE, CCNA R&S).

Dla osób posiadających certyfikat ITE oraz CCNA1 możliwe jest uczestnictwo w kolejnych, dodatkowych kursach. Więcej informacji u instruktora. Szczegółowe informacje o każdym kursie znajdziecie TUTAJ.


Warunkiem zakwalifikowania się na kurs ITE są dobre chęci oraz wolne miejsce na liście zgłoszeniowej, natomiast na kurs CCNA R&S Introduction... - dobre chęci, wolne miejsce na liście oraz certyfikat ukończenia kursu ITE. Kursy kończą się egzaminami, po zdaniu których uczestnik otrzymuje niezwykle poszukiwane na rynku pracy CERTYFIKATY od firmy Cisco System.


Aby zapisać się na wybrany kurs należy wysłać do instruktora (Jakub Duba) wiadomość na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W treści proszę podać imię, nazwisko, klasę oraz nazwę/nazwy kursów, w których uczeń chce wziąć udział.

UWAGA! Liczba miejsc ograniczona, liczy się kolejność wysłania maila zgłoszeniowego. Listy osób zakwalifikowanych zostaną wywieszone na początku tygodnia przy pracowni 201.


Więcej informacji na temat Cisco Networking Academy znajdziecie TUTAJ.

Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych.

Jakub Duba