Cannot find kk/2020/luty/2 subfolder inside /home/zs2/public_html/proba/images/kk/2020/luty/2/ folder.
Admiror Gallery: 5.2.0
Server OS:Apache
Client OS:Unknown
PHP:7.2.31

5 lutego 2020r. W Dęblinie odbyły się Mistrzostwa Rejonu w Drużynowym Tenisie Stołowym szkół ponadgimnazjalnych, w których wzięły udział drużyny dziewcząt i chłopców z ZS nr 2 w Lubartowie . W zawodach uczestniczyli najlepsi zawodnicy z czterech sąsiednich powiatów ( ryckiego, puławskiego, opolskiego i lubartowskiego). Turniej przebiegał na bardzo wysokim poziomie.

Ostateczne wyniki :

- dziewczęta III miejsce (Julia Wójcik kl. I D, Oliwia Pietrzela I F, Agnieszka Szczepaniak II A),

- chłopcy I miejsce (Mateusz Baranowski III G, Łukasz Drzewiecki III A, Bartosz Kowalczyk II T).

Reprezentacja chłopców awansowała do etapu wojewódzkiego, który odbędzie się 12 lutego w Hrubieszowie.. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na etapie wojewódzkim. Opiekunem tenisistów była pani B.Sajda.