Sezon zawodów miedzyszkolnych rozpoczęły tradycyjnie indywidualne biegi przełajowe. 29 września w Leszkowicach odbył się XIX Memoriał R. Kalbarczyka. Pogoda nie dopisywała, jednak nie wpłynęło to na nastroje zawodników. Zmagali się oni w 8 kategoriach podzielonych według wieku i płci.

W tym roku w kategorii Licealiada dziewcząt zwyciężyła Wiktoria Zagólska, II miejsce przypadło Wiktorii Pikul, a III miejsce w kategorii dziewcząt zajęła Natalia Marciniak. Miejsce IV i V przypadło kolejno Gabrieli Guz i Wiktorii Rackiej- wszystkie ZS nr 2 Lubartów.

W kategorii chłopców spośród zawodników reprezentujących ZS nr 2 w Lubartowie na I miejscu podium stanął Piotr Barwiński, a na II Michał Białek. III miejsce zajął Sylwester Cybula, a Krzysztof Stefański i Marek Gruchoła zdobyli kolejno IV i VII miejsce.

Gratulujemy biegaczom i liczymy na kolejne sukcesy.