Nasza szkoła przystąpiła do Ogólnopolskiego Konkursu organizowanego przez wydawnictwo Nowa Era. W tym roku zgłoszono ponad 600 projektów, więc konkurencja jest bardzo duża. Nasz sukces w ogromnym stopniu zależy od Was. Od 1 do 15 grudnia można głosować na nasz projekt. W tym celu należy:

1. wejść na stronę www.projektzklasa.pl (pojawi się strona Nowej Ery)
2.kliknąć w zakładkę konkurs
3.kliknąć w zakładkę galeria prac konkursowych
4. wybrać z okienka przedmiot język polski oraz szkoła ponadgimnazjalna
5. wybrać projekt zatytułowany Unde malum- czyli skąd zło? projekt nr 371
6. wypełnić formularz, wpisując w odpowiednim okienku -przyjaciel projektu i aktywować link, który przyjdzie na Waszą skrzynkę mailową.
Kolejne głosowania są już proste, ponieważ klikacie tylko w okienko głosuj i potwierdzacie link na Waszej skrzynce mailowej.( czyli postępujemy według wskazówek, które pojawiają się podczas głosowania)

Ażeby szybciej odnaleźć nasz projekt można kliknąć na poniższy link.

Głosować należy codziennie do 15-go grudnia włącznie. (również w weekend!!!!!!)

Liczymy na Wasze wsparcie klasa I A wraz z opiekunami projektu p. Renatą Mazur i Joanną Mazurek

PS 1 Prosimy nie wpisywać fikcyjnych danych w formularzu, gdyż projekt zostanie zablokowany.

PS 2 Prosimy zachęcać do głosowania rodziców i znajomych :)