W październiku i listopadzie na boisku sportowym przy Zespole Szkół nr 2 w Lubartowie odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Piłce Nożnej Chłopców. Do turnieju zgłosiło się 15 zespołów klasowych. Mistrzostwa rozgrywane były systemem „play off”.

Po rozegraniu eliminacji, do półfinałów awansowały:

IV T, III FG, II Z, III N.

Półfinał 1: IV T – III FG 3 : 4

Półfinał 2: II Z – III N 0 : 3

Mecz o I miejsce: III FG – III N 3 : 3 k. 2 : 3

Po rozegraniu wszystkich spotkań wyłoniono zwycięzcę mistrzostw, którym została klasa III N.

Mistrzostwa cieszyły się dużym zainteresowaniem, o czym świadczy liczba zgłaszających się klas. Pokazuje to też jak bardzo popularna jest piłka nożna w naszej szkole. Gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz zachęcamy do kontynuowania przygody z grą w „nogę”.

Skład IV T – Barszczyk Maksymilian, Ciechański Mateusz, Dudzik Patryk, Gołębiowski Bartłomiej, Lec Mateusz, Najda Piotr, Pietrzela Kacper, Pożarowszczyk Kacper, Serwiak Iwo.

Organizatorem turnieju był Łukasz Iwanek.