Mistrzostwa Miasta Lubartów w halową piłkę nożną dziewcząt wśród Igrzysk Młodzieży Szkolnej rozegrane zostały na hali sportowej Zespołu Szkół nr 2 w Lubartowie. Do zawodów zgłosiły się trzy szkoły z Lubartowa. Turniej został rozegrany systemem „ każdy z każdym”. Po rozegraniu wszystkich meczów wygrała drużyna z Gimnazjum Sportowego w Lubartowie i uzyskała awans na Mistrzostwa Powiatu w Kamionce.

Wyniki :

SP 4  Lubartów – SP 1 Lubartów

0             :        0

SP 4 Lubartów – Gimnazjum Sportowe

0             :        6

Gimnazjum Sportowe – SP 1 Lubartów

1             :        0

Kolejność końcowa:

1. Gimnazjum Sportowe w Lubartowie – opiekun Marek Kitliński

( Jagoda Tomasiak, Wiktoria Pikul, Amelia Małyska, Karolina Korsacka, Oliwia Pietrzela, Amelia Rogalska, Roksana Rabczon, Oliwia Zielińska, Julia Sternik, Dagmara Kukla)

1. Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubartowie – opiekun Katarzyna Wawruch

( Magdalena Kolibska, Magdalena Rola, Karolina Bogusz, Oliwia Szczepaniak, Oliwia Krasucka, Aleksandra Szysiak, Anna Lipska, Milena Prażmo, Julia Ładna)

1. Szkoła Podstawowa nr 4 w Lubartowie – opiekun Jarosław Suska

Turniej zorganizował Pan Marek Kitliński, a nad prawidłowym przebiegiem czuwał Pan Łukasz Iwanek. Podziękowania również dla młodzieży za pomoc w organizacji.

DSC_1144.JPGDSC_1115.JPGDSC_1110.JPGDSC_1119.JPGDSC_1105.JPGDSC_1129.JPG