18 grudnia 2017 roku uczniowie Zespołu Szkół nr 2 im. Księcia Pawła Karola Sanguszki w Lubartowie po raz kolejny ruszyli w pogoń za betlejemską gwiazdą. Kolędując, przemierzyli ulice Lubartowa, odwiedzili kilka siedzib instytucji, urzędów, szkół, a nawet przedszkoli!

Wspólne kolędowanie stało się już tradycją ZS2. Samorząd Uczniowski, pod czujnym okiem pani Edyty Lewtak i pana Zbigniewa Sajdy, wprowadza mieszkańców miasta w świąteczny nastrój. Pasterze, anioły, diabły, mikołaje, bałwany, królowie i inni, podążając za śladami świętej rodziny, życzyli wszystkim wesołych świąt i śpiewali piękne kolędy. Nie zabrakło też księdza, który zbierał datki i wszystkim błogosławił.

„Chopin” nie tylko świetnie się bawi kolędując, ale również koloruje codzienność. Sprawia, że zabiegana, świąteczna rzeczywistość, staje się choć odrobinę weselsza i ciekawsza.

Na koniec możemy dodać jedynie:

Za kolędę dziękujemy, zdrowia szczęścia winszujemy, na ten Nowy Rok!

DSC_0434.JPGDSC_0407.JPGDSC_0555.JPGDSC_0533.JPGDSC_0652.JPGDSC_0664.JPGDSC_0559.JPG