Kilka dni temu w bibliotece szkolnej ZS nr 2 w Lubartowie pani dyrektor Anna Wójtowicz dokonała otwarcia wystawy prac plastycznych uczennicy klasy 3a - Agnieszki Wróbel. Jest to już druga wystawa Agnieszki, dzięki której społeczność szkoły może śledzić rozwój jej talentu.

Agnieszka to osoba nadzwyczajna: świetna uczennica, pomocna koleżanka, działaczka Samorządu Uczniowskiego. Zawsze uśmiechnięta i pomocna, chętna do udziału w wielu inicjatywach uczniowskich. Jej niezaprzeczalny talent, został wielokrotnie doceniony na licznych konkursach plastycznych na których wystawiała swoje prace pod opieką p. Beaty Cieślak - nauczycielki języka polskiego. Agnieszka rozwija swoje umiejętności między innymi w PMDK w Lubartowie pod okiem pani Izabelli Dybały.

Jej prace będzie można oglądać w bibliotece szkolnej do 15 Stycznia 2018 r. Serdecznie zapraszamy do podziwiania wystawionych rysunków.