28 grudnia w sali rycerskiej Starostwa Powiatowego w Lubartowie miała miejsce uroczystość, podczas której wręczono Nagrody Starosty dla najlepszych sportowców i trenerów powiatu.

Wśród nich znalazła się spora grupa uczniów z I LO, Gimnazjum Sportowego i technikum informatycznego, czyli z popularnego lubartowskiego „Chopina”. W gronie nagrodzonych znaleźli się: Amelia Małyska, Oliwia Zielińska, Oliwia Pietrzela, Piotr Barwiński i Łukasz Drzewiecki. Młodzi sportowcy reprezentują swoje macierzyste kluby w takich dyscyplinach, jak taekwon do, lekka atletyka i tenis stołowy, osiągając wysokie wyniki sportowe.

Będąc uczniami Zespołu Szkół nr 2 w Lubartowie i posiadając ponadprzeciętną sprawność fizyczną często reprezentują również swoją szkołę w wielu dyscyplinach sportu. Oprócz tenisa stołowego i lekkiej atletyki są oni podporą szkolnych reprezentacji piłki nożnej, badmintona i wielu innych. Należy jednocześnie zaznaczyć, że najlepsi sportowcy „z Chopina” są również wzorowymi uczniami. Dzięki ciężkiej pracy na treningach, umiejętności organizowania sobie czasu wolnego oraz warunkom, jakie stwarza szkoła młodym sportowcom doskonale łączą oni naukę z karierą sportową.

Należy również zaznaczyć, że w czasie uroczystości nagrody odebrali również trenerzy młodych sportowców uczęszczających do ZS nr 2- Wiesław Nowak (LA) i Jarosław Suska (tkd) oraz absolwent I LO w Lubartowie Marcin Wronowski (tkd).

DSC_0014.JPGDSC_0003---Kopia.JPGDSC_0041.JPGDSC_0005.JPGDSC_0011.JPGDSC_0038.JPGClipboard01.jpgDSC_0033.JPGPrawdziwe-Mestwo.JPGDSC_0001.JPGDSC_0019.JPGpobrane.pngDSC_0017.JPGDSC_0012.JPG