a pamięć to tożsamość każdego człowieka i społeczeństwa. Istotą tej pamięci jest także twórczość poetów, których już nie ma wśród nas.

Należy do nich Agnieszka Osiecka, której poświęcony był już XII Powiatowy Konkurs. Wzięli w nim udział uczniowie naszej szkoły, którzy zainspirowani jej utworami, wystąpili w dwóch kategoriach. Zmagania interpretacyjne zakończyli wspaniałymi sukcesami. W kategorii recytatorskiej II Nagrodę zdobyła Wiktoria Pikul z klasy II s- Gimnazjum Sportowego, opiekun p. Małgorzata Kapica. W grupie uczniów szkół ponadgimnazjalnych II Nagrodę otrzymała Katarzyna Rybacka z klasy III d- opiekun p. B. Cieślak. Wyróżnienia w tej kategorii zdobyły : Aleksandra Ziółkowska z klasy III g- opiekun M. Kapica oraz Klaudia Bubnowicz z klasy I b- opiekun R. Mazur.

W kategorii plastycznej III Nagrodę otrzymała Katarzyna Białek z klasy II s Gimnazjum Sportowego- opiekun p. Małgorzata Kapica. W grupie szkół ponadgimnazjalnych I Nagrodę zdobyła Kornelia Kwaśna z klasy I a, III Nagrodę Kamila Słomka z klasy I f, a wyróżnienie Wiktoria Falkowicz z klasy I c, które pracowały pod kierunkiem p. Beaty Józefaciuk. Imponująca jest lista nagrodzonych i jest to powód naszej dumy i radości. Wszystkim dziewczętom serdecznie gratulujemy i czekamy na kolejne sukcesy.

IMG_20180321_120004.jpgIMG_20180322_122726.jpgIMG_20180322_122511.jpg