Dnia 18.12.2019 r. w hali sportowej Zespołu Szkół nr 2 w Lubartowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Lubartowskiego w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt i Chłopców.

Do rozgrywek chłopców zgłosiło się 6 drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy:

II LO Lubartów          -           ZS Ostrów Lub.          2-2

Półfinał 1:                  RCEZ Lubartów        -           II LO Lubartów          1-0

Półfinał 2:                  ZS 2 Lubartów           -           ZS Kock                     4-0

Mecz o III miejsce:   II LO Lubartów          -           ZS Kock                     0-0    k. 1-3

Finał:                          ZS 2 Lubartów           -           RCEZ Lubartów        2-0

Po rozegraniu wszystkich spotkań wyłoniono zwycięzcę Mistrzostw Powiatu, którym została drużyna ZS nr 2 w Lubartowie.

5-6. SU w Lubartowie

Skład ZS nr 2 LubartówSikora Hubert, Michałów Filip, Białek Michał, Danicki Piotr, Harasim Krystian, Misiak Wiktor, Zbiciak Bartosz, Zdunek Jakub, Wasilewski Michał, Zbiciak Przemysław, Bojanowski Jakub, Stefański Krzysztof.

W dniu 19 grudnia odbyły się również Mistrzostwa Powiatu w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt. Do turnieju zgłosiły się dwie drużyny. Rozegrano mecz 2 razy po 10 minut.

Wynik meczu:

ZS 2 Lubartów – RCEZ Lubartów                7:1

Kolejność:

1. ZS 2 Lubartów – opiekun Marek Kitliński
  2. RCEZ Lubartów – opiekun Tomasz Usow

Drużyny otrzymały wodę, dyplomy oraz puchar. Fundusze na organizację turnieju zostały przekazane przez Starostwo Powiatowe w Lubartowie.

Organizatorem turnieju był Łukasz Iwanek, sędziami zawodów Piotr Lewin i Paweł Zieliński.

Organizator: Łukasz Iwanek

IMG_2898.JPGIMG_2577.JPGIMG_2856.JPGIMG_2873.JPGIMG_2707.JPGIMG_2714.JPGIMG_2695.JPG