W dniu 18 maja 2017r. na boisku „Orlik” przy II Liceum Ogólnokształcącym w Lubartowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w piłce nożnej dziewcząt w ramach Licealiady. Pogoda tego dnia dopisała, a same zawody przebiegły w bardzo przyjemnej atmosferze i zgodnie z zasadą fair-play. Nad przebiegiem gry czuwał sędzia Piotr Lewin.

Po rozegraniu finałowego meczu pomiędzy drużyną gospodarzy, czyli II Liceum Ogólnokształcącego, a reprezentacją Naszej Szkoły wyłoniono zwycięzcę zawodów, którym okazała się drużyna Zespołu Szkół nr 2 w Lubartowie. Mecz finałowy był bardzo wyrównany, o czym świadczy końcowy rezultat 3:2. Bramki dla Naszej drużyny zdobyły Angelika Kiełczykowska, Aleksandra Serwin oraz Patrycja Misiak. Dzięki wygranej Nasza szkoła uzyskała awans do następnego etapu. Wszystkim zawodniczkom należą się słowa uznania za duże zaangażowanie i godne reprezentowanie Naszej szkoły.

Naszą szkołę tego dnia reprezentowały: Paulina Mazur, Angelika Kiełczykowska, Aleksandra Serwin, Patrycja Misiak, Weronika Szysiak, Eliza Stawinoga, Julia Bednarz, Natalia Serwin, Magdalena Góźdź.

Opiekę nad drużyną sprawował Bartłomiej Marzęda.