Maszyna skonstruowana przez uczniów z lubartowskiego „Chopina” może dzięki waszym głosom zdobyć główną nagrodę w ogólnopolskim konkursie!

Uczniowie klas pierwszych Zespołu Szkół nr 2 w Lubartowie: Jakub Budzyński IB, Paweł Urban IB i Mateusz Tomala IM, zgłosili się z własnej inicjatywy do konkursu pt. „Niesamowita Maszyna”, organizowanym przez Politechnikę Białostocką. Pełni kreatywności i ciekawych pomysłów, przez trzy tygodnie projektowali i budowali swoją maszynę. Wykonali wiele prób, aby uzyskać efekt finalny, który następnie, zgodnie z regulaminem konkursu, nagrali i opublikowali na YouTube.

Mają dużą szansę dostania się do finału. Zachęcamy do pomocy młodym naukowcom i oddawania łapek w górę POD FILMEM NA YouTube! Termin oddawania łapek w górę upływa 6 marca o godzinie 23.59.