Niesamowita pogoda towarzyszyła 17 marca uczniom ZS nr 2 w Lubartowie- uczestnikom  konkursu w Woli Osowińskiej.

Mimo wiosennej pogody, którą ostatnio mieliśmy, zima postanowiła o sobie przypomnieć i tak zasypała śniegiem, że prawie uniemożliwiła wyjazd. Na szczęście w sobotę przestało padać i trzeba było tylko poradzić sobie z zasypanymi drogami. Dobrze się stało, że się nie poddaliśmy, ponieważ wysiłek i praca uczniów nie poszły na marne.

XIX Międzywojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Ludowej im. W. Tuwalskiego zakończył się wspaniałym osiągnięciem- Jakub Powałka z klasy I e zdobył II Nagrodę. Udział w konkursie wziął również Piotr Adamczyk  z I w- technikum informatycznego, chłopak o niesamowitym głosie. Wystąpili z bardzo nietypowym repertuarem, którego autorami są twórcy ludowi. W konkursie wzięło udział 131 recytatorów i dlatego bardzo cieszy nagroda i ich interpretacja. Obaj zrobili duże wrażenie na jury konkursu i dlatego mamy powody do dumy i radości. Uczniowie pracowali pod kierunkiem p. Beaty Cieślak.  Bardzo się cieszymy z fantastycznych osiągnięć i serdecznie gratulujemy sukcesu J Wierząc w ich możliwości czekamy na więcej :)

ZS2

IMG_4598.jpgIMG_4593.jpgObraz.jpgIMG_4602.jpg