To, że w naszym technikum informatycznym kształcimy na najwyższym poziomie wie chyba każdy. Ale o tym, że oprócz codziennej, ciężkiej nauki przedmiotów zawodowych, rozwijamy pasje i prywatne zainteresowania swoich uczniów wiedzą nieliczni.

Po ostatnim, głośnym sukcesie naszego (już) absolwenta - Radka Gryczana (mogliście usłyszeć czy przeczytać w niejednym portalu internetowym, przypomnijmy: Radek jest autorem książki wydanej przez HELION pt. "Bootstrap. Tworzenie własnych stylów graficznych" - przy okazji: podstawowa lektura dla każdego informatyka!), naszedł czas, aby zaprezentować sylwetkę kolejnego ucznia - Damiana Dudka - ucznia klasy IVZ.

 

Damian - niebywały talent, pasjonata, perfekcjonista i profesjonalista w tym co robi. Interesuje się projektowaniem stron internetowych zgodnie z najnowocześniejszymi trendami oraz wszystkim tym, co potrzebne jest do wypromowania firmy w sieci Internet.

Responsywność, unikalne logo, skuteczne SEO czy przejrzysty CMS - to słowa klucz, którymi charakteryzują się jego strony. Ma na swoim koncie zaprojektowane profesjonalne sklepy internetowe - ukierunkowane na częstą aktualizację, logotypy dla firm i instytucji, blogi dla ekspertów, firm, prywatnych pasjonatów - budujące osobistą markę, czy chociażby One Page i Landing Page - proste strony z nowoczesnym wyglądem i animacjami. Swoiste wizytówki firm w sieci.

Można by było o tym dużo pisać, ale chyba najlepszą rekomendacją będzie wizyta na jego prywatnej stronie internetowej, którą obejrzeć można pod adresem http://ddudek.ayz.pl/.
Portfolio to powstało w konsekwencji rozwoju jego pasji i zainteresowań. Znajdziecie tam najważniejsze obszary jego specjalizacji. Warto nadmienić, że jego ostatnia realizacja dla jednej z lubartowskich instytucji, którą stworzył przy współpracy ze swoim wychowawcą, cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem.

 Damian dobitnie pokazuje swoim kolegom i koleżankom, że granie w gry komputerowe to w większości strata czasu i możliwości. Jednocześnie udowadnia tezę, że poza nauką i przygotowywaniem się do osiągnięcia celu jakim jest zdobycie dyplomu w trudnym zawodzie technik informatyk, jest jeszcze czas na rozwijanie swoich zainteresowań i pasji, budowanie przyszłej kariery w zawodzie.

Gratulujemy #Damian Dudek 👏👏👏 dotychczasowych osiągnięć, trzymamy 👍👍👍 i zapewniamy, że jako szkoła, dołożymy wszelkich starań, aby wspierać w dążeniu do realizacji stawianych sobie celów.