Z okazji Święta Edukacji Narodowej Platforma edukacyjna  Dyktanda.pl zaprasza wszystkich, a zwłaszcza Nauczycieli i Uczniów, na wyjątkowe dyktando z nagrodami!

Dyktando odbędzie się tradycyjnie 14 października 2022 r. Będzie rozegrane w całości online, a więc do udziału wystarczy komputer z dostępem do internetu. Ważne, aby móc skorzystać ze słuchawek lub głośników, ponieważ będzie to dyktando ze słuchu. Takie, jak na szkolnej lekcji!

Do rozwiązywania dyktanda będzie można przystąpić między 18:00 a 19:00. Nagranie, którego treść będzie należało prawidłowo zapisać, będzie można dowolnie zatrzymywać i przewijać, a więc każdy będzie mógł dopasować tempo do swoich możliwości.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami wydarzenia oraz do zapisania się na Dyktando na Święto Edukacji Narodowej. Wystarczy kliknąć “Zapisz się do konkursu” na poniższej stronie:

Warto postarać się o dobry wynik, ponieważ organizatorzy przygotowali nagrody! Powodzenia!

Regulamin, lista nagród i materiały graficzne

DyktandoEdukacjiNarodowej_1080x1080.jpgListaNagrod_1080x1080.jpg