Szkolne koło teatralne „Play ground” zajrzało do pewnej kuchni i w komedio-dramacie z wątkami fantastycznym „Pan Fridge” opowiedziało  o  problemach przeciętnej rodziny.

Rozterki mają starzy i młodzi, jednym wypaliły się marzenia,  inni nie mogą skupić się na codzienności. Wszyscy potrzebują miłości i samozadowolenia. Spektakl  skłania  do zastanowienia się nad właściwym funkcjonowaniem  relacji w rodzinie. Uświadamia  pragnienia każdego z nas, nawołuje do radości z każdego dnia spędzonego z rodzicami. Do docenienie tego co wielu z nas bierze po prostu za pewnik: jutro na pewno lodówka będzie pełna, mama będzie w domu i nikt nie zostawi nas samych i zawsze będzie ktoś kto nas wysłucha …..ale czy na pewno????

Scenariusz i reżyseria-  Alicja Filipowska

W spektaklu wystąpili :

Mister Fridge – Kuba Szczepański

Pani Kran – Karolina Pszczoła

Matka- Zuzanna Kaźmierska

Ojciec – Bartek Giza

Córka – Agnieszka Piechota

Babcia – Ala Kusyk

Syn- Kuba Skubisz

Żona Fridg’a – Klaudia Mitura

Dekoracje przygotowały:  Kasia Białek i Dominika Zdunek

DSC_0093_wynik.jpgDSC_0195_wynik.jpgDSC_0156_wynik.jpgDSC_0034_wynik.jpgDSC_0151_wynik.jpgDSC_0045_wynik.jpgDSC_0119_wynik.jpgDSC_0085_wynik.jpgDSC_00071_wynik.jpgDSC_0070_wynik.jpgDSC_0112_wynik.jpgDSC_0029_wynik.jpg