Już za kilka dni zaprezentujemy Wam najnowszy, najbardziej aktualny film, opisujący naszą szkołę. Wystąpią w nim obecni uczniowie, którzy własnymi słowami opowiedzą o swoich klasach i o szkolnej codzienności. Zdradzą również, dlaczego wybrali właśnie szkołę z ul. Chopina. Oczywiście występujący uczniowie nagrali swoje wypowiedzi w domu i przesłali je do szkoły. Podobnie pracował lektor, który też jest naszym uczniem.

Ale to za kilka dni. Dzisiaj- na rozgrzewkę- przypominamy zeszłoroczny film, nagrany przez TVP Lublin jako nagrodę główną w konkursie Innowacyjna Szkoła organizowanym przez WSEI z Lublina. Przypominamy, że zostaliśmy najbardziej innowacyjną szkołą w województwie lubelskim.

Nie piszemy tego, żeby się chwalić. Powodem jest fakt, że nasi nauczyciele i uczennica, która została najbardziej innowacyjnym uczniem Lubelszczyzny, opowiadają o codzienności nauki w ZS2. Będziecie mieli obraz tego, jak nasza szkoła wygląda od podszewki. Zobaczycie, że z jednej strony jest zwykłą szkołą, jakich wiele w okolicy. Ale z drugiej jest najbardziej innowacyjną szkołą w województwie. To będzie również motyw przewodni naszego nowego filmu:

„…NIBY ZWYKŁA SZKOŁA, ALE TUTAJ JEST INACZEJ…”

Ale póki co, życzymy miłego oglądania: https://www.youtube.com/watch?v=0vEX_iR8L3A

ZS2