Z przyjemnością informujemy, że Zespół Szkół nr 2 im. Księcia Pawła Karola Sanguszki w Lubartowie został zgłoszony przez uczniów i ich rodziców do nagrody Szkoła Roku w akcji Nauczyciel i Szkoła na Medal Roku 2021. Jest to największy plebiscyt edukacyjny w Polsce, który w województwie lubelskim jest prowadzony przez "Kurier Lubelski". Jednocześnie nominacje do tytułu Nauczyciel na Medal otrzymali pracujący w naszej szkole nauczyciele: Beata Józefaciuk, Beata Sajda, Iwona Kornacka, Marcin Brodzik.

Cieszymy się z nominacji dla naszej szkoły, serdecznie gratulujemy nominowanym nauczycielom i zachęcamy do oddawania głosów oraz śledzenia aktualnych wyników głosowania na stronie www.kurierlubelski.pl/szkola-roku.

kurier lubelski_logo.pngplebiscyt_edukacyjny.jpg