W dniach 05.-09.12.2022r społeczność ZS nr 2 w Lubartowie wzięła udział w akcji „Maraton Pisania Listów” organizowanej przez stowarzyszenie Amnesty International.
Maraton Pisania Listów to największa na świecie akcja na rzecz praw człowieka. Co roku w okolicach Międzynarodowego Dnia Praw Człowieka miliony ludzi na całym świecie jednoczą siły, żeby upomnieć się o konkretne osoby, których prawa są łamane i odmienić ich los.
Szkoła z ul. Chopina brała udział w Maratonie Pisania Listów już szósty raz!
W ciągu tegorocznego maratonu napisaliśmy aż, 1734 listy, przez co pobiliśmy nasz zeszłoroczny wynik. W przeciągu sześciu edycji napisaliśmy ponad 11000 listów!
Bardzo dziękujemy za zaangażowanie naszym wolontariuszom, uczniom, nauczycielom oraz innym pracownikom szkoły i tym, którzy napisali chociaż jeden list!

image2.jpegimage3.jpegimage5.jpegimage0.jpegimage1.jpegimage4.jpeg