10 kwietnia 2017 roku światło dzienne ujrzała książka napisana przez naszego ucznia.

Tak, dobrze słyszycie, jeden z Was napisał własną książkę! O kim mowa? O uczniu klasy IV T naszego Technikum Informatycznego Radku Gryczanie. Radek na propozycje wydawnictwa Helion napisał podręcznik dotyczący technologii webowych – „Bootstrap. Tworzenie własnych stylów graficznych”.

Bootstrap. Tworzenie własnych stylów graficznych

Jest to wprawdzie osobisty sukces Radka, ale nie ukrywamy, że jesteśmy z niego bardzo dumni. Praca nad książką trwała kilka miesięcy, ale na efekty warto było czekać. Dzieło Radka można obejrzeć na stronie wydawnictwa, gdzie znajduje się opis podręcznika, oraz jego fragmenty.

Serdecznie gratulujemy Radkowi tak ogromnego sukcesu i życzymy kolejnych, równie spektakularnych! Obiecujemy, że jeszcze o nim usłyszycie… ;)

Link do książki: [KLIK]