Po raz kolejny dyrekcja i grono pedagogiczne naszej szkoły, zgodnie z wieloletnią tradycją, zaprosili uczniów klas pierwszych liceum ogólnokształcącego i technikum zawodowego na wspólną wycieczkę integracyjną do Muzeum Zamoyskich w Kozłówce. Młodzież, która na co dzień jest zajęta szkolnymi obowiązkami, miała wspaniałą okazję, by poznać rówieśników oraz nowych przyjaciół ze swoich klas.

Wszelkiego rodzaju zabawy i dostępne na miejscu atrakcje pozwoliły znaleźć wspólny język między uczniami o odmiennych zainteresowaniach i pasjach, co z pewnością ułatwi komunikację między nimi w przyszłych latach i w dalszym toku nauczania w szkole ponadgimnazjalnej. Szansa na dłuższą rozmowę, wspólny posiłek oraz spacer po urokliwych terenach w pobliżu Lubartowa pozwoliły nam – uczniom – choć na chwilę skupić się na życiu towarzyskim i zapomnieć o czekających nas obowiązkach.

Przyszło nam oficjalnie rozpocząć kolejny etap życia. Nieuchronnie wkraczamy w dorosłość; czekają nas trudne chwile, lecz wyjazd integracyjny sprawił, że staliśmy się zgraną grupą. Grupą, która będzie sobie pomagać w trudnych okresach, jak jedna wielka rodzina, którą stworzył Zespół Szkół nr 2 im. Księcia Pawła Karola Sanguszki w Lubartowie.

Niestraszna nam przyszłość, bo wkraczamy w nią razem.

Kacper Liżewski, Ic

DSC_0249.jpgDSC_0269.jpgDSC_0143.jpgDSC_0013.jpgDSC_0066.jpgDSC_0229.jpgDSC_0101.jpg