Powszechnie wiadomo, że 14 października obchodzony jest Dzień Edukacji Narodowej, święto szczególnie ważne dla uczczenia pracy nauczycieli. Ale czy nauczyciele ZS nr 2 w Lubartowie na pewno zasługują na podziękowania? Widzimy ich starania każdego dnia, jednak chcieliśmy sprawdzić, czy są w stanie poświęcić wszystko i zmierzyć się ze swoimi uczniami na jednej hali.

To był mecz o wszystko (konkretnie o szacunek i powszechne uznanie), który dumnie wygrała drużyna nauczycieli. Mecz nie byle jaki, bo w koszykówkę. Nauczyciele po raz kolejny pokazali, że tworzą zgraną drużynę, która doskonale potrafi przewidzieć każdy ruch swoich uczniów.

Wszystkim nauczycielom, ale też każdemu pracownikowi szkoły, serdecznie dziękujemy, że tworzą razem z nami tą wspaniałą wspólnotę. Nasz każdy sukces zawdzięczamy właśnie Wam. Mimo ogromnych chęci, pracowitości i ambitności sami nie jesteśmy w stanie osiągnąć za wiele. Dziękujemy Wam za ogromne serce, które wkładacie w każdy dzień Waszej pracy, za ogromną cierpliwość, kreatywność i to, że pokazujecie nam, że nawet gorszy dzień nie może sprawić, że coś wyda się nam niemożliwe.

Gratulujemy wygranej, życzymy dalszych sukcesów i dumy z uczniów, którzy udowodnili, że nie boją się przegrać na boisku ze swoimi autorytetami. Na koniec kilka szczegółowych informacji:
mecz odbył się 16 października, a wzięli w nim udział uczniowie i nauczyciele.

Iwona Derecka
Samorząd Uczniowski ZS nr 2 w Lubartowie

DSC_0232.JPGDSC_0201.JPGDSC_0236.JPGDSC_0293.JPGDSC_0228.JPGDSC_0217.JPGDSC_0238.JPGDSC_0295.JPGDSC_0206.JPGDSC_0204.JPGDSC_0239.JPG