Dnia 6 grudnia Przedszkole Miejskie nr 4 w Lubartowie odwiedził Święty Mikołaj! Razem z trzema Śnieżynkami, na zaproszenia Szkolnego Klubu Wolontariusza Zespołu Szkół nr 2 w Lubartowie, przemierzył świat, w celu odwiedzenia naszych podopiecznych.

Podróż minęła mu sprawnie. Pomyłek z prezentami nie było żadnych. Wszystkie dzieci były grzeczne i wszystkie dostały mały podarunek od Świętego. Przedszkolaki przywitały gości pięknymi piosenkami, przygotowanymi właśnie na ten specjalny dzień. W końcu nie codziennie można spotkać Świętego Mikołaja z workiem pełnym prezentów!

W imieniu Świętego i całego jego zespołu, dziękujemy za tak ciepłe przyjęcie! Mamy nadzieję, że spotkamy się również za rok! Tymczasem wszystkim życzymy wesołych przygotowań do świąt, masy prezentów i uśmiechu na twarzach. Bądźcie odważni i pamiętajcie, że zawsze warto pomagać.

Iwona Derecka

SDC12314.jpgSDC12315.jpgSDC12325.jpgSDC12313.jpgSDC12336.jpgSDC12335.jpgSDC12323.jpgSDC12310.jpgSDC12322.jpg