2000 zł - to suma którą udało się zgromadzić uczniom ZS nr 2 w Lubartowie podczas kiermaszu ciast na rzecz Schroniska dla psów w Nowodworze.

Akcja okazała się sukcesem głównie dzięki hojnemu wsparciu nauczycieli, którzy zaaprobowali pomysł giełdy tzw. „niepytanych numerków”.

Pomysłodawcą i organizatorem było nowopowstałe  Szkolne Koło Zwierzoluba: Ala Smęt, Emilka Klinkiewicz i Oskar Szysiak (op. Pani A. Filipowska).

Z pomocą przyszła Sandra Ostaszewska  - która wykonała plakat reklamowy. Niektórzy uczniowie przynieśli karmę mokrą i przysmaki.

W tej chwili członkowie Koła poczynią zakupy na rzecz schroniska, smycze, obroże, krople przeciw kleszczom i pchłom,  a przede wszystkim koce przed nadchodzącą zimę.

Wszystkim raz jeszcze serdecznie dziękujemy !!!

ZS2

DSC_1335.JPGDSC_1308.JPGDSC_1340.JPGDSC_1314.JPGDSC_1332.JPGDSC_1311.JPGDSC_1322.JPGDSC_1348.JPGDSC_1313.JPG