Nasza szkoła współpracuje z amerykańską firmą Cisco w realizacji programu Cisco Networking Academy. Posiadamy status Lokalnej Akademii Cisco od 2012 roku, współpracując z Wyższą Szkołą Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Od tego czasu ponad 400 naszych uczniów skorzystało z kursów w zakresie IT kształcąc się pod opieką naszych nauczycieli – instruktorów programu Cisco NetAcad.

Obecnie w ramach programu kształcenia oraz zajęć pozalekcyjnych oferujemy kursy:

Dzięki takiej współpracy nasi instruktorzy zyskują możliwość stałego rozwoju zawodowego, nasi uczniowie zaś budują swoje umiejętności w oparciu o aktualne trendy, nowoczesne materiały edukacyjne i urządzenia, dzięki którym zdobywają wiedzę i praktyczne umiejętności poszukiwane na rynku pracy w różnych obszarach IT.

Więcej nformacji o wszystkich kursach Cisco Networking Academy znajdziesz tutaj.

Pytania należy kierować do opiekuna/instruktora szkolnej akademii: Jakub Duba | kontakt@jakubduba.pl