Podobno pieniądze szczęścia nie dają, lecz mogą być motywacją do dalszej pracy. Stypendyści z ZS nr 2 w Lubartowie dobrze o tym wiedzą i co semestr starają się być coraz lepsi. Dowodem ich ciężkiej pracy są przyznane stypendia z rąk pani starosty Ewy Zybały. Podczas uroczystego wręczenia, które miało miejsce 3 marca w Sali Rycerskiej zostało wyróżnionych 12 uczniów, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce w pierwszym semestrze.

Byli to:

Zdziobłowska Julia 1 D

Skrzypczyński Fabian 1 T

German Dorota 2 A

Pyła Aleksandra 2 A

Sowa Patryk 2 A

Frasek Kinga 2 F

Nicpoń Weronika 2 F

Kutnik Rafał 2 Z

Małyska Weronika 2 Z

Rola Bartosz 3 A

Imgrond Daria 3 F

Malesa Katarzyna 3 F

Jeszcze raz dziękujemy za docenienie naszej pracy oraz piękne słowa uznania.

 

DSC_0191_wynik.jpgDSC_0230_wynik.jpgDSC_0229_wynik.jpgDSC_0244_wynik.jpgDSC_0208_wynik.jpgDSC_0254_wynik.jpgDSC_0198_wynik.jpg