W kwietniu 2012 roku program otrzymał Krajową Odznakę Jakości. Odznaka ta przyznawana jest przez Narodowe Biuro Kontaktowe Programu eTwinning tym nauczycielom, których praca w ramach partnerstwa uznawana jest za wyróżniającą w naszym kraju.

Zapraszamy do zapoznania się z efektami pracy uczniów naszej szkoły oraz uczniów z Włoch, Francji, Rumunii i Turcji w ramach projektu A WANDER IN THE WORLD OF SPICES.

Uczniowie wraz z nauczycielami przedstawiają przepisy kulinarne typowe dla ich kuchni narodowej. Przepisom towarzyszą zdjęcia przedstawiające etapy powstawania potrawy lub produkt końcowy. Ponadto stworzono zbiór ciekawych ćwiczeń leksykalnych związanych z tematyką jedzenia.

Oto niektóre z materiałów umieszczonych na stronie projektu.Zostały one opracowane przez:
Paulinę Karpińską ( klasa IIIj ), Sylwię Jeżowską ( klasa I d ), Patrycję Witkowską ( klasa I d ), Kingę Wróbel ( klasa I d ) i opiekunkę projektu - mgr Małgorzatę Frydrych.

APPLE AND ROSE HIPS JAM.pdf
Banana smoothie, from Lubartow, Poland.pdf