Informowaliśmy w maju tego roku, że Zespół Szkół nr 2 im. Księcia Pawła Karola Sanguszki w Lubartowie zdobył I nagrodę w VII edycji projektu „Innowacyjna szkoła”, pozostawiając w pokonanym polu wiele renomowanych szkół z terenu województwa lubelskiego. Uroczysta gala odbyła się 23 maja w auli WSEI w Lublinie. Nagrodą główną w tegorocznym konkursie był reportaż o szkole zrealizowany przez Telewizję Lublin. Jego emisja odbyła się na antenie 19 czerwca 2019 r. Natomiast 8 sierpnia 2019 r. odbyło się uroczyste przekazanie na ręce pani dyrektor Anny Wójtowicz płyty z nagraniem. Jeśli nie mieli Państwo okazji obejrzeć na antenie filmu o najbardziej innowacyjnej szkole w województwie - zapraszamy teraz. Życzymy miłych wrażeń.

58 „pasków”, 32 średnie 5,0 i pożegnanie Gimnazjum Sportowego

7 czerwca uczniowie Zespołu Szkół Nr 2 w Lubartowie  po raz kolejny wzięli udział w ogólnopolskiej akcji „Jak nie czytam, jak czytam”.

27 maja 2018 r. odbyła się w naszej szkole miła uroczystość. Fetowaliśmy sukces utalentowanej uczennicy klasy II c, Wiktorii Falkowicz, która na początku tego roku wydała swoją pierwszą książkę - powieść pt. „Następca”. Podczas tego bardzo nastrojowego spotkania autorskiego czytaliśmy fragmenty książki i mieliśmy okazję bliżej poznać bogaty świat pasji naszej młodej artystki.

Wiktorii serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Wczoraj konsumowaliśmy I Nagrodę w konkursie zorganizowanym przez WSEI "SZKOŁA INNOWACJI" - reportaż o szkole realizowany przez Telewizję Lublin.  
Emisja w połowie czerwca.