Szkolny Dyskusyjny Klub Filmowy zakończył swoją tegoroczną działalność letnim seansem pod gołym niebem.

8 czerwca uczniowie Zespołu Szkół Nr 2 w Lubartowie  po raz kolejny wzięli udział w ogólnopolskiej akcji „Jak nie czytam, jak czytam”. Pomysłodawcą i głównym organizatorem jest redakcja miesięcznika „Biblioteka w szkole”.

Młodzież i nauczyciele Zespołu Szkół nr 2 z ul. Chopina w Lubartowie świetnie się bawili prezentując swoją szkołę podczas Niedzieli u Sanguszków, zorganizowanej- a jakże- w minioną niedzielę przez PMDK w Lubartowie.

Dnia 04.06. po raz kolejny w naszej szkole odbył się Dzień Dziecka dla  dzieci z zaprzyjaźnionego przedszkola "Motylek".

Jednym z efektów naszej pracy w ramach projektu Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. jest opracowanie zbioru recenzji i rekomendacji utworów literackich wybranych przez uczniów ze szkół uczestniczących w projekcie. Już wkrótce będzie przygotowana publikacja zawierająca wszystkie napisane recenzje. Z przetłumaczonymi na język polski recenzjami możecie zapoznać się na profilu projektu na Facebooku: BookPals Poland.

Zachęcamy Was do czytania.