Dnia 18.12.2019 r. w hali sportowej Zespołu Szkół nr 2 w Lubartowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Lubartowskiego w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt i Chłopców.

Do rozgrywek chłopców zgłosiło się 6 drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy:

  1. SU w Lubartowie 4. ZS nr 2 w Lubartowie
  2. ZS w Kocku. 5. II LO w Lubartowie
  3. RCEZ w Lubartowie.
  4. ZS w Ostrowie Lubelskim.

 

Już po raz piąty Akademicki Związek Sportowy Warszawa zorganizował cykl zawodów sportowych „Z SKS-u do AZS-u”. Wydarzenie adresowane jest do sportowej społeczności szkół ponadpodstawowych.

05.12.2019 r. na hali widowiskowo-sportowej Zespołu Szkół nr 2 w Lubartowie odbył się XVII Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt. Do turnieju zaproszone zostały przez Zespół Szkół nr 2 w Lubartowie drużyny RCEZ w Lubartowie i ZSP Niemce. Mecze zostały rozegrane systemem każdy z każdym.

29 listopada drużyny dziewcząt i chłopców z ZS nr 2 w Lubartowie wzięły udział w Mistrzostwach Województwa w Badmintonie Drużynowym- Licealiada. W hali sportowej SP w Ludwinie zmierzyły się ze sobą najlepsze drużyny dziewcząt i chłopców z terenu całego województwa. Podczas zaciętej rywalizacji dziewczęta i chłopcy z Lubartowa walczyli o punkty do klasyfikacji końcowej zawodów. Ostatecznie drużyna dziewcząt (Daria Imgrond, Aleksandra Szumiło i Roksana Rabczon) uplasowała się na IV miejscu, a chłopcy ( Łukasz Drzewiecki, Adam Pożarowszczyk i Mateusz Baranowski) na VI miejscu w województwie. Opiekunem drużyn był p. Zbigniew Sajda.

Zawody w kategorii dziewcząt i chłopców odbyły się 22 listopada 2019 r. w hali sportowej ZS nr 2 w Lubartowie przy ul. Chopina 6. Do walki o awans do Mistrzostw Województwa w kategorii dziewcząt zgłosiło się sześć drużyn, a w kategorii chłopców pięć drużyn z czterech sąsiadujących powiatów (ryckiego, puławskiego, opolskiego i lubartowskiego). Obie kategorie rywalizowały ze sobą na siedmiu kortach systemem mieszanym. Najpierw rozegrane zostały mecze grupowe systemem „każdy z każdym”, a następnie rozegrano mecze półfinałowe i o poszczególne miejsca w turnieju.