Drugie Mistrzostwa Powiatu Lubartowskiego szkół w ramach Święta Badmintona odbyły się w piątek, 17.05.2019 r. w hali przy ul. Chopina w Lubartowie. Młodzież rywalizowała w trzech kategoriach wiekowych dziewcząt i chłopców.

Pod tym hasłem w ostatnią sobotę, 18.05.2019 r. odbyły się II Mistrzostwa Powiatu w Badmintonie Kobiet i Mężczyzn w kategorii Open.

Uczniowie szkoły z ul. F. Chopina ponownie w czołówce Mistrzostw Województwa w Indywidualnym Tenisie Stołowym.

XVIII Memoriał Ryszarda Kalbarczyka w Indywidualnych Biegach Przełajowych szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych Leszkowice -  25.03.2019r.

Dnia 04.04.2019r. W Białej Podlaskiej odbyły się Finały Wojewódzkie w Koszykówce Dziewcząt w ramach Licealiady.