Dzisiaj uczniowie naszego Zespołu Szkół odwiedzili II Liceum Ogólnokształcące im Piotra Firleja, Szkołę Podstawową nr 1, Szkołę Podstawową nr 3, Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej, aby uczniom i nauczycielom przybliżyć program Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

28.05.2018r. w budynku Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Adama Mickiewicza w Lubartowie wyeksponowaliśmy informacje o naszym projekcie. Udostępniliśmy także recenzje książek z naszej publikacji Book Recommender. Są to teksty przygotowane przez uczniów ze szkół uczestniczących w projekcie. Dla uczniów naszej szkoły są one dostępne na profilu projektu na facebooku oraz w szkolnym Kąciku Czytelniczym.

W dniach 6-11 maja Stambuł – największe i najludniejsze miasto Turcji- był miejscem spotkania młodzieży i nauczycieli w ramach projektu ERASMUS +  zatytułowanego Bookpals.

Właśnie otrzymaliśmy wyniki ostatniego konkursu czytelniczego zorganizowanego przez naszego portugalskiego partnera.

Valenca do Minho to urocze miasteczko w północnej Portugalii położone niedaleko granicy z Hiszpanią. To w tej miejscowości, w Escola Basica e Secundaria Muralhas do Minho, w dniach od 5 – 9 marca 2018 r. odbyło się kolejne spotkanie uczestników unijnego projektu ERASMUS+ pt. BookPals, którego głównym celem jest promowanie kultury czytelniczej wśród młodzieży.

26.02.2018 r. Karolina Borowiec, Natalia Wach i Daniel Sadurski wzięli udział w video konferencji.

Zagrzeb!

Dużo wrażeń.

Byliśmy w Chorwackiej Bibliotece Narodowej, mieliśmy warsztaty aktorskie w teatrze i oczywiście zwiedzaliśmy. Zobaczcie naszą fotorelację z tego pięknego miasta. Vidimo se🤓

Tym razem z Chorwacji. Wczoraj (niedziela) szczęśliwie wylądowaliśmy w Zagrzebiu, a dziś od rana poznajemy urokliwe miasteczko Požega. Przed południem gościliśmy w partnerskiej szkole i już zaczęliśmy pracować nad głównym projektem naszego wyjazdu – sztuką teatralną, którą za kilka dni wystawimy na deskach prawdziwego teatru.

21 września miała miejsce już trzecia video konferencja, w której uczestniczyli uczniowie naszej szkoły oraz uczniowie jednej ze szkół uczestniczących w projekcie BookPals@eu.