Dyrektor:
Anna Wójtowicz

Wicedyrektorzy:
Małgorzata Wolińska, Zbigniew Sajda


Nauczyciele pracujący w naszej szkole:

Administrowanie systemami operacyjnymi: Sylwia Gnyp , Sławomir Tomasiewicz

Aplikacje internetowe: Kamil Góźdź, Elżbieta Puszkarska

Bazy danych: Sławomir Tomasiewicz, Joanna Podlodowska

Biblioteka: Krystyna Miętek, Urszula Sławecka

Biologia: Bożena Dziedzic, Marta Furtak, Małgorzata Jóźwina

Chemia: Anna Szymbor, Krystyna Urban

Działalność gospodarcza w branży informatycznej: Beata Józefaciuk, Iwona Lal

Edukacja dla bezpieczeństwa: Marek Gaweł

Ekonomia w praktyce: Beata Józefaciuk

Fizyka: Beata Kućmińska - Trepka, Sławomir Tomasiewicz, Małgorzata Wolińska

Geografia: Monika Jarosz, Ewa Mikulska

Grafika komputerowa: Jakub Duba, Sylwia Gnyp, Anna Heck , Dariusz Lipski

Historia: Kamil Kozioł, Anna Lipka, Małgorzata Sabat, Artur Staszek

Historia i społeczeństwo: Kamil Kozioł, Anna Lipka, Małgorzata Sabat, Artur Staszek

Informatyka: Jakub Duba, Sylwia Gnyp, Kamil Góźdź, Anna Heck, Beata Kućmińska – Trepka, Dariusz Lipski, Joanna Podlodowska, Sławomir Tomasiewicz, Tomasz Węgrzyn,

Język angielski: Anita Czarnecka , Alicja Filipowska, Małgorzata Frydrych, Oksana Grzeszczak, Małgorzata Sokołowska, Marek Sokołowski, Olga Wróblewska

Język angielski w branży informatycznej: Oksana Grzeszczak, Marek Sokołowski

Język francuski: Marzanna Michalska, Elżbieta Stępień

Język niemiecki: Joanna Mazurek, Jadwiga Skrzypczak

Język polski: Beata Cieślak, Małgorzata Kapica, Joanna Martyniuk, Renata Mazur, Karolina Oleksiejuk

Język rosyjski: Marcin Brodzik

Matematyka: Grażyna Augustynowicz, Eliza Garbacz, Kamil Góźdź, Sylwia Kubik,  Aleksandra Polska, Tomasz Węgrzyn

Muzyka: Dariusz Lipski

Oprogramowanie biurowe: Jakub Duba, Sylwia Gnyp, Anna Heck, Beata Kućmińska – Trepka, Dariusz Lipski

Plastyka: Beata Józefaciuk

Podstawy przedsiębiorczości: Marta Furtak, Beata Józefaciuk, Iwona Lal , Anna Wójtowicz

Programowanie: Kamil Góźdź, Anna Heck

Projektowanie baz danych: Sławomir Tomasiewicz, Joanna Podlodowska

Projektowanie i montaż lokalnych sieci: Jakub Duba, Sławomir Tomasiewicz

Projektowanie stron www: Beata Kućmińska – Trepka, Sławomir Tomasiewicz

Informatyka dla inżyniera: Sylwia Gnyp

Edukacja prozdrowotna: Małgorzata Jóźwina

Przedmiot dodatkowy – grafika komputerowa: Sylwia Gnyp, Anna Heck, Dariusz Lipski

Unia Europejska: Artur Staszek

Zajęcia z retoryki: Monika Bordzoł, Karolina Oleksiejuk

Przyroda:  Monika Jarosz, Małgorzata Jóźwina

Religia: Siostra Emilinia, Ks. Marcin Modrzejewski, Ks. Arkadiusz Kęcik, Ks. Marek Stolarz

Sieci komputerowe: Jakub Duba, Sławomir Tomasiewicz

Systemy operacyjne: Jakub Duba, Sylwia Gnyp, Monika Kaper, Dariusz Lipski, Sławomir Tomasiewicz

Techniki multimedialne: Dariusz Lipski

Urządzenia techniki komputerowej: Jakub Duba, Sylwia Gnyp, Anna Heck, Monika Kaper, Dariusz Lipski

Wiedza o kulturze: Beata Józefaciuk

Wiedza o społeczeństwie: Kamil Kozioł, Anna Lipka, Małgorzata Sabat, Artur Staszek

Wychowanie do życia w rodzinie: Marta Furtak

Wychowanie fizyczne: Marek Gaweł, Joanna Góźdź, Łukasz Iwanek, Marek Kitliński, Bartłomiej Marzęda , Małgorzata Mazurek – Filip, Anita Pasek – Suska, Beata Sajda, Zbigniew Sajda

Zajęcia artystyczne: Beata Józefaciuk

Zajęcia techniczne: Beata Józefaciuk