Dyrektor:
Zbigniew Sajda

Wicedyrektorzy:
Sylwia Kubik, Janina Dąbkowska 



Nauczyciele pracujący w naszej szkole: 

Biblioteka: Krystyna Miętek, Małgorzata Garbacz-Benek

Biologia: Bożena Dziedzic, Marta Fąk, Małgorzata Jóźwina

Chemia: Jolanta Czechowska, Krystyna Urban 

Działalność gospodarcza w branży informatycznej: Iwona Lal

Edukacja dla bezpieczeństwa: Marek Gaweł

Fizyka: Beata Kućmińska-Trepka, Małgorzata Wolińska

Geografia: Monika Jarosz, Ewa Mikulska, Krzysztof Karpiński

Historia: Kamil Kozioł, Anna Lipka, Tomasz Prażmo, Małgorzata Sabat, Artur Staszek

Historia i społeczeństwo: Kamil Kozioł, Anna Lipka-Zielińska, Tomasz Prażmo, Małgorzata Sabat, Artur Staszek

Informatyka: Monika Kaper, Sylwia Gnyp, Kamil Góźdź, Anna Heck, 
Elżbieta Puszkarska, Iwona Gruba, Joanna Skomorowska, Adamczyk Mateusz,

Język angielski: Anita Chłopaś, Anita Czarnecka , Alicja Filipowska, Małgorzata Frydrych, Oksana Grzeszczak, Małgorzata Sokołowska, Marek Sokołowski, Olga Wróblewska

Język angielski zawodowy: Oksana Grzeszczak, Marek Sokołowski, Anita Czarnecka

Język francuski: Marzanna Michalska, Anna Przybysławska 

Język niemiecki: Joanna Mazurek, Jadwiga Skrzypczak, Emilia Dybała-Kozak

Język polski: Maria Biernacka-Drabik, Monika Bordzoł, Beata Cieślak, Małgorzata Kapica, Jolanta Malczewska, Renata Mazur, Karolina Oleksiejuk

Język rosyjski: Marcin Brodzik

Matematyka: Iwona Gruba, Iwona Kornacka, Sylwia Kubik,  Marta Mazurek, Aleksandra Polska, Tomasz Węgrzyn, Janina Dąbkowska, Katarzyna Łabęcka-Piwko

Plastyka: Beata Józefaciuk

Podstawy przedsiębiorczości: Beata Józefaciuk, Iwona Lal  

Religia: Ks. Mateusz Golec, Ks. Leszek Sałaga, Siostra Dagmara,
Katarzyna Sobich, Aneta Turzańska,

Wiedza o społeczeństwie: Kamil Kozioł, Anna Lipka-Zielińska, Artur Staszek,
Tomasz Prażmo, Jolanta Malczewska

Wychowanie fizyczne: Marek Gaweł, Joanna Góźdź, Łukasz Iwanek, Marek Kitliński, Małgorzata Mazurek – Filip, Anita Pasek – Suska, Beata Sajda, Zbigniew Sajda

Informatyczne przedmioty zawodowe: Mateusz Adamczyk, Iwona Gruba, Anna Heck,
Monika Kaper, Sylwia Gnyp, Dariusz Lipski, Beata Kućmińska-Trepka,
Sławomir Tomasiewicz, Joanna Skomorowska, Elżbieta Puszkarska, Kamil Góźdź

 

 

Zespół Szkół nr 2 im. Księcia Pawła Karola Sanguszki
ul. Chopina 6
21-100 Lubartów

 

DYREKTOR

mgr Zbigniew Sajda


WICEDYREKTORZY

mgr Sylwia Kubik

mgr Janina Dąbkowska

Godziny pracy Dyrekcji: Poniedziałek - Piątek
730 - 1530

Telefon: (81) 855-01-11,
(81) 855-01-12
Fax: (81) 855-27-70

 

SEKRETARIAT
mgr Katarzyna Puła
mgr Karolina Kłak

Godziny urzędowania:

Poniedziałek - Piątek
730 - 1500


Telefon: (81) 855-01-10
Fax: (81) 855-27-70
e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

Inspektor Ochrony Danych Osobowych p. Katarzyna Świderek

 

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

admin

 

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

UWAGA!!!

Przy wejściu do biblioteki szkolnej (parter w budynku głównym) znajduje się skrzynka „SEZAM”, do której uczniowie i rodzice mogą wrzucać informacje dotyczące pracy szkoły.

Zachęcamy wszystkich do podzielenia się z nami swoją opinią na temat szkoły.

Będziemy wdzięczni za wszelkie propozycje, które usprawnią pracę szkoły.