Cannot find images/kk/2022/wrzesien/5 subfolder inside /home/zs2/public_html/proba/images/images/kk/2022/wrzesien/5/ folder.
Admiror Gallery: 5.2.0
Server OS:Apache
Client OS:Unknown
PHP:7.2.34

Październik jest miesiącem walki z rakiem. W związku z tym Fundacja DKMS organizuje akcję pod tytułem: #KOMÓRKOMANIA, która polega na rejestracji do bazy potencjalnych dawców szpiku kostnego.

W dniu 28 października 2022 r. uczniowie szkoły z ul. Chopina zorganizowali finał akcji. Osobami odpowiedzialnymi byli: Martyna Kardasz, Oliwia Misiura, Laura Jędryszka, Jakub Pałys oraz Alicja Warszawska z klasy III B. Pracowali oni pod opieką Pani Edyty Lewtak — pedagoga szkolnego.

Po szeregu działań przeprowadzonych w szkole, czyli akcjach edukacyjnych i promocyjnych udało się zarejestrować 13 potencjalnych dawców komórek macierzystych. Przy okazji Finału przeprowadzona została zbiórka pieniędzy, które zostaną przekazane na Fundację DKMS.

Zebrano aż 921,69 zł!

Dziękujemy Wszystkim, którzy wzięli udział w akcji — tym zarejestrowanym i tym, którzy wsparli naszą inicjatywę darowizną pieniężną. Dzięki Wam możemy okazać wsparcie Fundacji, która ratuje życie wielu osobom.