7 listopada w naszej szkole odbył się I etap OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY WIEDZY CHEMICZNEJ dla szkół ponadpodstawowych.

Celem olimpiady jest umożliwienie uczniom zainteresowanym chemią sprawdzenia swoich wiadomości i umiejętności, rozbudzenie zainteresowania chemią wśród uczniów szkół ponadpodstawowych, ale przede wszystkim rozpoznanie szczególnie utalentowanych uczniów w dziedzinie chemii. Z przyjemnością informujemy, że uczennice klasy 4b naszej szkoły: Anna Kaczorek i Gabriela Niedźwiadek zakwalifikowały się do II etapu olimpiady. Uczennice przygotowywane były do olimpiady przez p. Krystynę Urban. Serdecznie gratulujemy wszystkim biorącym udział w I etapie a Ani i Gabrysi życzymy dalszych sukcesów!