Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Jakub Powałka, uczeń klasy I e ,o profilu humanistycznym otrzymał nagrodę w XXXVI Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Poezji Józefa Czechowicza i poetów Polski Niepodległej.

  Recytacje odbyły się 2 marca w Młodzieżowym Domu Kultury ,,Pod Akacją”. Kuba wystąpił w gronie 40 recytatorów z województwa lubelskiego oraz został zakwalifikowany do eliminacji ogólnopolskich, które odbędą się  14 marca. Pracuje pod kierunkiem p. Beaty Cieślak.  W eliminacjach wojewódzkich wzięli udział  również i naprawdę pięknie się zaprezentowali w trudnym repertuarze : Piotr Adamczyk z klasy Iw Technikum Informatycznego-opiekun B. Cieślak, Natalia Rola z klasy Id, Kinga Kusyk i Alicja Kusyk z klasy I c- opiekun p. Karolina Oleksiejuk oraz Wiktoria Pikul z klasy II s- Gimnazjum Sportowego- opiekun p. Małgorzata Kapica. Gratulujemy serdecznie talentów i sukcesu Kuby, o dalszych zmaganiach poinformujemy, prosimy (baaardzo !!!) o trzymanie kciuków. :)

ZS2