„OTWARTA FIRMA” – to największy projekt edukacyjny realizowany w Polsce w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości pod patronatem Fundacji Młodzieżowej Przedsiębiorczości. W programie wzięło udział 73 138 uczniów, 2 276 nauczycieli, 589 szkół oraz 1 824 firmy i instytucje z całej Polski. Jak co roku programowi towarzyszył Konkurs na Najaktywniejszą Szkołę. Zgodnie z regulaminem konkursu komisja wyłoniła 10 najaktywniejszych szkół ponadgimnazjalnych. Jest nam niezwykle miło poinformować, że Zespół Szkół nr 2 im. Księcia Pawła Karola Sanguszki został Laureatem tego konkursu !!!

Projekt ten umożliwił uczniom poznanie elementarnych zasad ekonomii i gospodarki. Dzięki jego realizacji szkoła nawiązała współpracę z licznymi przedsiębiorstwami. Uczniowie dowiedzieli się, jaki jest wkład poszczególnych firm w rozwój gospodarki naszego miasta, regionu i kraju. Koordynatorem projektu była Pani Iwona Lal.

IMG_4850.jpgIMG_4849.jpgIMG_4846.jpg