8 marca odbył się wspaniały koncert zespołu Moow Mi Janek, którego założycielem i wokalistą jest Janek Obroślak, absolwent naszej szkoły Matura’2012.

Przyjął zaproszenie Dyrekcji i wychowawcy, aby zaprezentować część swojego dorobku artystycznego. Zbiegło się to z wydaniem ich debiutanckiego singla pt. Ulecz mnie. Janek to bardzo zdolny gitarzysta, kompozytor i autor tekstów, absolwent Akademii Muzycznej im. S. Moniuszki w Gdańsku. Realizuje swoją pasję, jest bardzo pracowity, współpracował z wieloma artystami i wciąż się czegoś uczy.

Janek przyjechał z zespołem, który tworzą niezwykle utalentowani, wykształceni muzycznie młodzi ludzie: Paweł Odoszewski- klawisze, syntezatory, Kuba Stasikowski- gitara elektryczna, Jacek Żarnowski- gitara basowa, Daniel Rutkowski-perkusja. Gościnnie wystąpił również brat Janka- Mateusz Obroślak.

Występ zespołu wzbudził gorący entuzjazm i wielkie brawa. Młodzież biorąca udział w imprezie wyrażała swój podziw dla ich gry, tekstów, umiejętności instrumentalnych i oczywiście wokalnych. Odsyłamy do obejrzenia ich utworów. Dostaliśmy zapewnienie, że jeszcze kiedyś odwiedzą naszą szkołę. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy  i cieszymy się niezmiernie z tego, że z naszych murów, z klasy humanistycznej wyszedł taki talent.

DSC_0154.JPGDSC_0157.JPGDSC_0221.JPGDSC_0180.JPGIMG_4517.JPGDSC_0144.JPGDSC_0222.JPGDSC_0194.JPGDSC_0138.JPG