XVIII Memoriał Ryszarda Kalbarczyka w Indywidualnych Biegach Przełajowych szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych Leszkowice -  25.03.2019r.

Zawody zorganizowane zostały z funduszy przekazanych przez Powiat Lubartowski.

Bezpośrednim organizatorem imprezy biegowej był Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Lubartowie oraz Gmina Ostrówek, Szkoła Podstawowa im. Dywizjonu 301 w Leszkowicach i LKS „Flis” Leszkowice.  W zawodach wystartowało ogółem 377 uczniów, w tym 165 dziewcząt i 212 chłopców, ze szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Lubartowskiego. 

Zdobywcy trzech pierwszych miejsc w każdym z 8 biegów otrzymali medale i dyplomy ufundowane ze środków Starostwa Powiatowego w Lubartowie. Dekoracji dokonywali: z ramienia PSZS w Lubartowie- Gminny Organizator Sportu w Gminie Ostrówek, pan Zbigniew Wierzbicki i sędzia główny zawodów, pan Leszek Łotys.

Imprezę przygotowali i przeprowadzili:

- koordynator – Zbigniew Wierzbicki,

- sędzia główny – Leszek Łotys,

- sędzia – Tomasz Mitura,

- biuro zawodów – Małgorzata Wierzbicka, Aneta Włodek, Weronika Włoch,

- sędziowie młodzieżowi – Sebastian Kabasa, Przemysław Bystrzycki, Cezary Gawryluk, Bartłomiej Grzeszczak.

 

W załączeniu szczegółowe wyniki zawodów.

Zbigniew Wierzbicki

 

Wyniki XVIII Memoriał Ryszarda Kalbarczyka

Leszkowice 25 marca 2019 r.

 

   IGRZYSKA DZIECIdziewczęta/2008 i mł./

 

  1. SP 3 Lubartów-186 pkt.
  2. SP Kamionka - 144 pkt.
  3. SP 4 Lubartów -114 pkt.
  4. SP Firlej - 109 pkt.
  5. SP Wola Sernicka - 78 pkt.
  6. SP Ostrówek - 35 pkt.
  7. SP Leszkowice - 35 pkt.
  8. SP Nowa Wieś - 26 pkt.

 

Indywidualnie: 1.Weronika Bzoma 2.Magda Węgrzyn 3.Milena Florek

      IGRZYSKA DZIECI- dziewczęta /2006-2007/

 

  1. SP 1 Lubartów - 241 pkt.
  2. SP Kamionka - 235 pkt.
  3. SP Firlej - 222 pkt.
  4. SP 4 Lubartów - 190 pkt.
  5. SP Ostrówek - 182 pkt.
  6. SP 3 Lubartów -127 pkt.
  7. SP Brzostówka -110 pkt.
  8. SP Wola Sernicka - 91 pkt.
  9. SP Leszkowice - 39 pkt.

 

Indywidualnie: 1.Amelia Flisiak 2.Zuzanna Tomasiak 3.Kinga Żelazna

IGRZYSKA DZIECI – chłopcy /2008 i mł./

 

  1. SP 1 Lubartów - 290 pkt.
  2. SP Kamionka - 234 pkt.
  3. SP Firlej - 178 pkt.
  4. SP 3 Lubartów - 174 pkt.
  5. SP Ostrówek - 150 pkt.
  6. SP 4 Lubartów - 132 pkt.
  7. SP Wola Sernicka - 83 pkt.
  8. SP Leszkowice – 54

 

Indywidualnie: 1.Kamil Kubik 2. Wiktor Denka 3.Jakub Białek

IGRZYSKA DZIECI - chłopcy - /2006-2007/

 

  1. SP 3 Lubartów – 281 pkt.
  2. SP 1 Lubartów -  280 pkt.                                                                                                
  3. SP Firlej – 246 pkt.
  4. SP Kamionka – 186 pkt.
  5. SP Ostrówek – 182 pkt.
  6. SP 4 Lubartów – 128 pkt.
  7. SP Wola Sernicka – 115 pkt.
  8. SP Brzostówka – 109 pkt
  9. SP Serniki – 90 pkt.
  10. SP Nowa Wieś – 29 pkt.

 

Indywidualnie: 1. Olaf Oniszczuk 2. Michał Kostrzewa 3. Szymon Ozon

 

I M S – dziewczęta /2003-2005/

  1. SP 3 Lubartów – 304 pkt.
  2. SP Kamionka – 273 pkt.
  3. SP Firlej - 262 pkt.
  4. G Sportowe Lubartów - 238 pkt.
  5. SP Ostrówek – 171 pkt.
  6. SP 1 Lubartów - 156pkt.
  7. G Ostrówek - 131 pkt.
  8. SP Wola Sernicka - 128 pkt.
  9. SP Leszkowice - 78 pkt.
  10. SU Lubartów – 1 pkt.

 

Indywidualnie: 1.Oliwia Zielińska 2.Matylda Kolano 3.Wiktoria Kuśmirek

 

I M S – chłopcy /2003-2005/

 

  1. SP 3 Lubartów - 359 pkt.
  2. SP Kamionka - 356 pkt.
  3. G Ostrówek - 347 pkt.
  4. SP 1 Lubartów - 345 pkt.
  5. SP Kock -252 pkt.
  6. SP Brzostówka - 249 pkt.
  7. SP Firlej - 231 pkt.
  8. SU Lubartów - 198 pkt.
  9. SP Ostrówek - 182 pkt.
  10. G Sportowe Lubartów 173 pkt.
  11. SP 4 Lubartów – 155 pkt.
  12. G Wola Sernicka – 52 pkt.
  13. SP Leszkowice – 51 pkt.
  14. SP Wola Sernicka – 40 pkt.

 

Indywidualnie: 1. Marek Gruchoła 2. Vadym Bobczuk 3. Sylwester Cybula

 

Licealiada – dziewczęta /2002 i st./

  1. ZS 2 Lubartów – 49 pkt.
  2. RCEZ Lubartów – 29 pkt.

 

Indywidualnie: 1.Monika Dec 2.Julia Urbańska 3.Klaudia Och

 

Licealiada – chłopcy /2002 i st./

 

  1. ZS 2 Lubartów – 128 pkt.
  2. RCEZ Lubartów -79 pkt.
  3. SU Lubartów – 47 pkt.

 

Indywidualnie: 1.Piotr Barwiński 2. Bartosz Zbiciak 3. Przemysław Zbiciak

20190325_123432_wynik.jpg20190325_123037_wynik.jpg20190325_113431_wynik.jpg20190325_122937_wynik.jpg20190325_112956_wynik.jpgpowiat herb.jpg20190325_105919_wynik.jpg20190325_104643_wynik.jpg20190325_110040_wynik.jpg20190325_122228_wynik.jpg20190325_123512_wynik.jpg20190325_121932_wynik.jpg20190325_122414_wynik.jpg20190325_110039_wynik.jpg20190325_110046_wynik.jpg