ŚWIĘTA…  Rodzina, radość, prezenty, magia?  A może samotność, cierpienie, odosobnienie, troska o to, co będzie dalej?  Zastanawiali się nad tym uczniowie I LO w Lubartowie biorący udział w XXIII Powiatowym Konkursie Plastycznym i Literackim „Opowieści wigilijne”. To co  widoczne i ukryte, proste i skomplikowane, bliskie i dalekie  ujęli w niepowtarzalne historie i wyjątkowe strofy.  A oto imponujące, przyznacie,  efekty ich literackich refleksji!

I NAGRODA - Natalia Listosz  z klasy III H

II NAGRODA – Katarzyna Michoń  z klasy III H

III NAGRODA – Emilia Zięba z klasy I D

WYRÓŻNIENIE Hubert Nowakowski z klasy I P

WYRÓŻNIENIE Kinga Miazga z klasy  III H

-Jesteśmy z Was dumni! Pielęgnujcie swoją wrażliwość! Przelewajcie na papier kolejne opowieści i dzielcie się nimi, dając dowód na to, że młodzi ludzie potrafią wnikliwie obserwować i dojrzale opisywać otaczający nas świat- powiedzieli po gali wręczenia nagród opiekunowie laureatów.

Serdeczne gratulacje!

ZS2

 

1639744389082.jpg