24 uczniów ZS nr 2 w Lubartowie stypendystami „Funduszy Europejskich dla Lubelskiego"!

W czwartek, 7 marca 2024 r. w  hali Zespołu Szkół Technicznych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Puławach miała miejsce Gala stypendystów programu "Fundusze Europejskie dla Lubelskiego". Stypendyści trzech powiatów odebrali listy gratulacyjne z rąk Marszałka Województwa Lubelskiego Jarosława Stawiarskiego oraz Starosty Puławskiego Danuty Smagi. Szkołę z ul. Chopina w ramach 2 programów reprezentowało aż 24 uczniów.

W kategorii "Lubelskie Wspiera Uzdolnionych 2023-2024" stypendium otrzymali uczniowie I LO w Lubartowie: Jakub Wójcik I B, Michał Suchodolski I G, Filip Żmuda I G,  Kinga Karczewska I L, Kacper Czapski II B, Izabela Laskowska II M, Izabella Olko II M, Beata Waśkowicz IV G.

W kategorii „Lubelska Kuźnia Talentów 2023-2024” stypendium otrzymali uczniowie Technikum zawodowego nr 2 w Lubartowie (informatycznego): Piotr Grosz I Z, Patryk Cybul II T, Dawid Iwanek II T, Mikołaj Król II T, Mateusz Kucio II Z, Marcin Jakoniuk III T, Mikołaj Lipski III W, Bartosz Bogusz III Z, Dominika Bajdak III Z, Bartosz Lalak III Z, Sebastian Cybul V Z, Hubert Goluch V Z, Bartosz Lipski V Z, Bartłomiej Topyła V Z, Patryk Wasilewski V Z, Przemysław Waśkowicz V Z.

Wszyscy wymienieni osiągnęli najwyższe wyniki w nauce w poprzednim roku szkolnym, a wsparcie finansowe ma pomóc im w dalszym rozwoju osobistym, edukacji, jak również wpłynąć na zmniejszenie barier w rozwijaniu pasji i zainteresowań.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

IMG_3696.jpgIMG_3685.jpgIMG_3678.jpgIMG_3683.jpgIMG_3704.jpgdyplom-uznania_Lubelska-kuźnia.jpgdyplom-uznania_Lubelskie-wspiera.jpgIMG_3693.jpg