Czy kiedykolwiek chciałeś być niewidzialny? Albo czytać innym w myślach? Może Twoim największym marzeniem jest umiejętność latania? Czy nie chciałbyś zostać superbohaterem?  

Właśnie w tym roku masz taką szansę! Możesz uratować świat, ale czy zdecydujesz się na tak odważny krok?  

Grupę superbohaterów działających w poprzednich latach i tych, którzy dopiero chcą nabyć supermoce, zapraszamy w piątek 8 września o godzinie 12.20 (czyli na drugiej długiej przerwie) na małą salę gimnastyczną naprzeciwko sekretariatu.  

Pamiętaj, że przyszłość świata leży w Twoich rękach!  

Szkolny Klub Wolontariusza  

Dla tych, którzy nie lubią tajemnic:
Szkolny Wolontariat współpracuje z lubartowskim hospicjum, szpitalem i przedszkolem „Motylek”. Możesz odwiedzać te miejsca regularnie i tak wypełniać swoją wolontariacką misję. Jeśli Twój czas jest ograniczony, a mimo wszystko chcesz pomóc, jako drużyna organizujemy różnego rodzaju akcje. Sam możesz być pomysłodawcą kilku z nich! Wystarczy chęć pomocy i współpracy, a możesz stać się częścią naprawdę wielkiego projektu.
Masz pytanie? My mamy odpowiedź! Pytaj nauczycieli wf: Mał gorzaty Maurek-Filip i Joanny Góźdź.