W dniu 26 kwietnia odbył się w naszej szkole Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX pod patronatem Instytutu Anglistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Brało w nim udział 8 osób z naszej szkoły . Uczniowie zmierzyli się z zadaniami konkursowymi w dwóch kategoriach: Lions i Eagles. Bardzo miło jest nam poinformować, że dwoje uczniów naszej szkoły - Lidia Furtak z klasy 3H i Jan Wereszczyński z klasy 3T uzyskali wysokie wyniki w konkursie w skali ogólnopolskiej i otrzymają nagrody rzeczowe podczas gali wręczenia nagród w ostatnim tygodniu czerwca. Już wkrótce będzie można śledzić relację z gali konkursowej. Uczniowie przygotowywani byli do konkursu przez panią Anitę Chłopaś- nauczycielkę j. angielskiego w naszej szkole. Gratulujemy nagrodzonym i zapraszamy do kolejnej edycji konkursu FOX już za rok.