4.03.2020 r. w hali widowiskowo – sportowej Zespołu Szkół nr 2 w Lubartowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej Dziewcząt.

Dziewczęta z Zespołu Szkół nr 2 w Lubartowie w finałowym meczu pokonały drużynę z RCEZ  w Lubartowie (opiekun pani Marzena Lech) 14 : 5, uzyskując awans do Mistrzostw Rejonu.

Zwycięski zespół zagrał w następującym składzie; Mitaszka Karolina, Sajdłowska Zuzanna, Mitrus Weronika, Olek Paulina, Obroślak Aleksandra, Furs Wiktoria, Zdunek Eliza, Kołodyńska Natalia, Małyska Weronika, Małyska Amelia, Majewska Magda, Bogusz Patrycja, Kozicka Magdalena. Opiekunem zwycięskiej drużyny oraz organizatorem turnieju była Beata Sajda, a sędziami zawodów Łukasz Iwanek oraz Marek Kitliński. 

Mistrzostwa zostały zorganizowane z funduszy przeznaczonych przez Starostwo Powiatowe w Lubartowie.  

 

IMG_4030.jpgIMG_3983.jpgIMG_3991.jpgDSC_0021.jpgIMG_4034.jpgDSC_0017.jpg