Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Karolina Twardowska i Mateusz Moryc, oboje z klasy IV Z Technikum Zawodowego nr 2 w Lubartowie, kształcącego w zawodzie technik informatyk, awansowali do wojewódzkiego etapu olimpiady, aby walczyć o udział w finale ogólnopolskim. Etap szkolny odbył się przez Internet, a dodatkowym utrudnieniem była wielokrotność wyboru i limit czasowy na udzielenie odpowiedzi oraz duża liczba uczestników. Uczniowie z „Chopina” w sposób mistrzowski, pomimo trwającego nauczania zdalnego, przyswoili niezbędną wiedzę i tym oto sposobem zakwalifikowali się do dalszych „zmagań”. Opiekunem merytorycznym Karoliny i Mateusza jest pani Iwona Lal nauczyciel przedmiotów podstawy przedsiębiorczości oraz działalność gospodarcza w branży informatycznej.

Serdecznie gratulujemy, życzymy wszystkiego dobrego i trzymamy kciuki w dalszym etapie!