Październik jest miesiącem walki z rakiem. W związku z tym Fundacja DKMS organizuje akcję pod tytułem: #KOMÓRKOMANIA, która polega na rejestracji do bazy potencjalnych dawców szpiku kostnego. Dzięki wsparciu Lubelskiego Kuratora Oświaty, możliwe jest przeprowadzenie akcji w naszej szkole. Odbędzie się ona 21 października, w dzień finału #KOMÓRKOMANII. Udział w wydarzeniu może wziąć każda osoba pełnoletnia, która nie jest jeszcze zarejestrowana w bazie potencjalnych dawców szpiku oraz jest ogólnie zdrowa.

Rejestrując się, masz wpływ na poprawę samopoczucia pacjentów, zmagających się z nowotworem krwi. To nic nie kosztuje i jest całkowicie bezpiecznie dla Twojego zdrowia. Pomóż – uratuj życie.

W dniu rejestracji odbędzie się dobrowolna zbiórka pieniędzy, które zostaną przekazane na Fundację DKMS. Nieś pomoc - masz ją w genach.

Joanna Gryczan