W końcówce października uczniowie trzech klas (III S, III P i I A) udali się na czterodniową wycieczkę w Bieszczady.Naszą bazą wypadową był uroczy pensjonat „Gawra” położony niedaleko Leska. Każdy dzień był bardzo bogaty w przeróżne atrakcje. Pierwszego dnia, oprócz męczącej podróży”, zwiedzaliśmy pałac w Łańcucie.

Czwartek był przeznaczony na aktywność fizyczną w postaci wyjścia w Bieszczady. Mieliśmy mnóstwo szczęścia, bo trafiliśmy na piękną pogodę, a także znakomitego przewodnika. W piątek wyruszyliśmy z samego rana, aby zwiedzać skansen w Lesku. Tam poznaliśmy historię XIX-wiecznych społeczeństw. Po południu z kolei zwiedziliśmy Centrum Dziedzictwa Szkła w Krośnie, gdzie część naszych uczniów mogła sprawdzić się w roli... hutników. Ostatni dzień był przeznaczony na powrót, który połączyliśmy ze zwiedzaniem Przemyśla oraz okolicznych fortów z okresu I wojny światowej.

20171106_110430.jpgDSC_0873.jpg5.jpgMKS-Selgros-Lublin-logo.pngm.-szkoy-III-A.jpgDSC_0871-1.jpgimages.jpg7.jpgZyczenia-od-ZS2.jpg3.jpg4.jpg1.jpg20171106_103542.jpg6.jpg2.jpg