W dniu 14 listopada 2017 r. uczniowie klasy III g, III f i II d postanowili opuścić szkolne ławy, by  teoretyczną wiedzę o polskim parlamentaryzmie poszerzyć w praktyce.

Wycieczka do Sejmu była emocjonującym przeżyciem, które pozwoliło nie tylko poznać historię i obejrzeć miejsce pracy naszych parlamentarzystów, ale niektórych z nich zobaczyć na sejmowych korytarzach, np. podczas udzielania licznych wywiadów. Kolejnymi punktami na kulturalnej mapie Warszawy, które mieliśmy okazję zobaczyć, były: Muzeum Karykatury i Zamek Królewski. Jednak najciekawszym momentem wyprawy do Warszawy był wieczorny spektakl w Teatrze Roma. Nasze oczekiwania zostały całkowicie spełnione, gdyż „Piloci” to widowisko zaskakujące w każdym calu: fabułą, efektami wizualnymi, muzyką i wspaniałym tańcem. Zauroczenie musicalem, opartym na historii losów polskich pilotów w Anglii podczas II wojny światowej, towarzyszyło nam w drodze powrotnej do domu, podczas której ciągle rozmawialiśmy o tym wspaniałym widowisku.

IMG-20171116-WA0010.jpgIMG-20171116-WA0023.jpgIMG-20171116-WA0013.jpgIMG-20171116-WA0007.jpg